+48 32 411 95 51
biuro@aidm.pl
ul. Jesionowa 22
40-158 Katowice

Władze spółki

Trzonem domu maklerskiego Athena Investments jest grupa specjalistów oraz ekspertów, którzy od wielu lat udowadniają, że rynek finansowy jest dla nich chlebem powszednim, a podejmowane decyzje są dojrzałe i oparte o solidne przesłanki.
Wiedza oraz doświadczenie zdobyte w wielu korporacjach finansowych sprawiają, że Twoje fundusze są zarządzane przez specjalistów w swojej dziedzinie.

 

ZARZĄD

ArkadiuszSkobel3

Arkadiusz Skóbel – Prezes Zarządu

Założyciel i akcjonariusz Spółki Athena Investments Dom Maklerski S.A., ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, posiadacz tytułu MBA in Financial Management (University of Hull), licencjonowany doradca inwestycyjny (licencja nr 155), w latach 1999-2010 pracował w Wydziale Zarządzania Portfelami Inwestycyjnymi Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. oraz Departamencie Zarządzania Aktywami Domu Maklerskiego TMS Brokers S.A., posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w roli zarządzającego aktywami zdobyte na rynku kapitałowym oraz rynku walutowym.

PiotrMazur

Piotr Mazur – Członek Zarządu

Założyciel i akcjonariusz Spółki Athena Investments Dom Maklerski S.A., ukończył filozofię na Uniwersytecie Moskiewskim im. Łomonosowa w Moskwie oraz Zarządzanie i Marketing na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, a także studia podyplomowe na kierunku Analityk Finansowy CFA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych i zarządczych w spółkach handlowych od 1994 r.
Od roku 2008 roku Członek Zarządu, a od 2010 Dyrektor Zarządzający Spółki Athena Investments.

Profesjonalne i aktywne inwestowanie Twoich środków pieniężnych

Podstawowa cechą, która wyróżnia oferowane przez nas usługi, jest zastosowanie tzw. strategii alternatywnych. Istota tego rozwiązania polega na użyciu technik inwestycyjnych, dzięki którym uzyskiwane stopy zwrotu są niezależne od trendów rynkowych. Zespół Athena Investments Dom Maklerski S.A. posiada wiedzę, umiejętności, doświadczenie i dostęp do najnowszych technologii, a za cel stawia sobie generowanie dla Klientów zysku niezależnie od bieżącej koniunktury na rynkach finansowych.

Zachęcając do zapoznania się z ofertą pragniemy zapewnić, iż naszym celem obok dostarczania wysokich zysków jest zapewnienie wszystkim Klientom najwyższego poziomu obsługi oraz jakości oferowanych usług.

Usługi świadczone przez Athena Investments Dom Maklerski S.A. cechują się wysokim ryzykiem inwestycyjnym, przez co należy rozumieć możliwość utraty istotnej części lub całości zainwestowanych środków finansowych.
Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych elementów ryzyka znajdują się w dokumentach „Regulamin świadczenia przez Athena Investments Dom Maklerski S.A. usług zarządzania Portfelem, w skład którego wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych” oraz „Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w te instrumenty finansowe”.

OSTRZEŻENIE przed podszywaniem się przestępców pod ATHENA INVESTMENTS DOM MAKLERSKI S.A. Pracownicy AIDM S.A. nigdy nie wysyłają wiadomości z innej domeny niż @AIDM.PL oraz nie namawiają Klientów do korzystania z oprogramowania ANYDESK. Informujemy także, że NIE WSPÓŁPRACUJEMY z firmą BLOCKCHAIN.COM