+48 32 411 95 51
biuro@aidm.pl
ul. Jesionowa 22
40-158 Katowice

Partnerzy

Rekomendowany broker

Trade360 – zaawansowana platforma umożliwiająca handel na światowych rynkach finansowych i towarowych. Platforma zapewnia łatwy dostęp do wiodących indeksów, akcji, walut i towarów. Oferuje także stale aktualizowany kanał informacyjny, który pozwala inwestorom być na bieżąco z trendami rynkowymi. Platforma czyni inwestowanie łatwym, z każdej lokalizacji i w każdym czasie.


 

Rekomendowany serwis analityczny

Serwis InsiderFX poświęcony jest tematyce globalnej gospodarki ze szczególnym uwzględnieniem rynku walutowego i surowcowego. Na rynku codziennie pojawia się mnóstwo informacji tych planowanych, jak i również tych zaskakujących rynki finansowe. Sztuką jest przejść przez ich gąszcz i wybrać samą esencję, będącą wyznacznikiem dla kształtowania się przyszłych trendów. Bazując na danych makroekonomicznych i najnowszych wiadomościach rynkowych, a także polegając na swoim doświadczeniu tworzę treści, które zawierają już wyselekcjonowane informacje. To właśnie ich znajomość jest jednym z kluczowych aspektów powodzenia na rynku finansowym.

 

OSTRZEŻENIE PRZED PODSZYWANIEM SIĘ PRZESTĘPCÓW POD ATHENA INVESTMENTS DOM MAKLERSKI S.A. UWAGA NA WIADOMOŚCI E-MAIL ORAZ ROZMOWY TELEFONICZNE.