+48 32 411 95 51
biuro@aidm.pl
ul. Jesionowa 22
40-158 Katowice

Partnerzy

Rekomendowany broker

Trade360 – zaawansowana platforma umożliwiająca handel na światowych rynkach finansowych i towarowych. Platforma zapewnia łatwy dostęp do wiodących indeksów, akcji, walut i towarów. Oferuje także stale aktualizowany kanał informacyjny, który pozwala inwestorom być na bieżąco z trendami rynkowymi. Platforma czyni inwestowanie łatwym, z każdej lokalizacji i w każdym czasie.

Platforma transakcyjna Trade360 jest oferowana przez Crowd Tech Limited. Crowd Tech Limited oraz AIDM S.A. zawarły umowę agencyjną. Na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 01 grudnia 2020 roku AIDM S.A. została wpisana do rejestru agentów firm inwestycyjnych, z którymi firmy inwestycyjne zawarły umowę agencyjną.
 


 

OSTRZEŻENIE przed podszywaniem się przestępców pod ATHENA INVESTMENTS DOM MAKLERSKI S.A. Pracownicy AIDM S.A. nigdy nie wysyłają wiadomości z innej domeny niż @AIDM.PL oraz nie namawiają Klientów do korzystania z oprogramowania ANYDESK. Informujemy także, że NIE WSPÓŁPRACUJEMY z firmą BLOCKCHAIN.COM